Rüyada tertemiz akan su görmek

Rüyada tertemiz akan su görmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada tertemiz akan su gördüyseniz:

  • Yeni çözümler bir süredir sorun yaratan konuları ortadan kaldırabilir.

Rüyada tertemiz akan su görmek binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada tertemiz diş görmek zaferler kazanacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine inanılır.

Rüyada tertemiz tuvalet görmek verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına tabir olunur.

Rüyada dişlerini tertemiz görmek hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dişleri tertemiz görmek monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına tabir olunur.

Rüyada tertemiz bir ev görmek yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tertemiz su birikintisi görmek iş konusunda sıkıntı çekileceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada tertemiz havuzda yüzmek elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments