Rüyada ters yöne girmek

Rüyada ters yöne girmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına işarettir.

Rüyada ters yöne girmek gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamlardan veya tartışmaya dönebilecek diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada ters yöne girmek doyasıya hasret gidereceğine, ümitlerinin son bulacağına işarettir.

Rüyada ters yöne gitmek en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arabayla ters yöne girmek ev içinde mutluluğun artacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla ters yöne gitmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Rüyada ters yöne namaz kılmak karasızlık yaşayacağına, işlerinin gelişme göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters yöne yürümek kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanlis yöne namaz kilmak fırsatların elden kaçacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada ters durmak evinde bereketin eksik olmayacağına, işlerin yoluna sokulacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments