Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini görmek

Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, az çalışarak çok gezeceğine, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, evine haciz geleceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Fazla temkinli davranıyor ya da aynı anda pek çok işe koşturuyor olabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga ettiğini görmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş biriyle kavga ettiğini görmek onun iyi olduğunu öğreneceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada babanın biriyle kavga ettiğini görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, adımlarını daha sağlam atacağına yorulur.

Rüyada hiç tanımadığın biriyle kavga etmek yeni bir eve taşınılacağına, çok önemli noktalara geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin biriyle kavga ettiğini görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek bir koyduğu işten yüz kazanacağına, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın birisiyle kavga etmek kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments