Rüyada suya ayaklarını sokmak

Rüyada suya ayaklarını sokmak sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, bahtının güzelleşeceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suya ayaklarını sokmak gördüyseniz:

  • Gürültü patırtının içinde asıl olan biteni anlamayı ya da planlarını gerçekleştirmeyi başarabilirseniz gerçekten önemli bir noktayı yakalama şansınız olabilir.

Rüyada suya ayaklarını sokmak ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, ona kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayaklarını suya koymak bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına rivayet eder.

Rüyada ayaklarını yıkamak çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada ayaklarını bağlamak sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, güven kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayaklarını sallamak tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ayaklarini uzatmak kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ayaklarını kesmek hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına yorulur.

Rüyada ayaklarını kirli görmek rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments