Rüyada su değirmeni görmek

Rüyada su değirmeni görmek duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada su değirmeni gördüyseniz:

  • Bazı kişiler her zamanki hareketleriyle sizi yanıltmayacaklar, daha doğrusu yaptıklarına hiç şaşırmayacaksınız.

Rüyada su değirmeni görmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine tabir olunur.

Rüyada un değirmeni görmek elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada el değirmeni görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine işaret eder.

Rüyada kahve değirmeni görmek fakirlikten kurtulacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada yel değirmeni görmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına yorulur.

Rüyada buğday değirmeni görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments