Rüyada seni istemeye geldiğini görmek

Rüyada seni istemeye geldiğini görmek şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, hayatını yoluna koymaya, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya inanılır.

Rüyada seni istemeye geldiğini gördüyseniz:

  • Tavsiyelere göre değil, kendi hislerinize göre hareket etmelisiniz.

Rüyada seni istemeye geldiğini görmek şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine inanılır.

Rüyada birinin seni istemeye geldiğini görmek zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada seni istemeye geldiklerini görmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada istemeye geldiğini görmek yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin istemeye geldiğini görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin istemeye geldiğini görmek bankadaki hesabının kabaracağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilisinin istemeye geldiğini görmek bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, çeşitleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin istemeye geldiğini görmek sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments