Rüyada sarı silah görmek

Rüyada sarı silah görmek beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, parasal durumun düzeltileceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı silah gördüyseniz:

  • Kafanızda çok fazla fikir olabilir.

Rüyada sarı silah görmek işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada silah takmak sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına inanılır.

Rüyada silah yakalatmak büyük düşüneceğine, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına delalettir.

Rüyada silah la vurulmak zenginleşeceğine, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah görmmek kişinin can derdine düşeceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada silah patlamak yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Rüyada silah çekmek bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, aralarındaki problemlerin çözüleceğine alamet eder.

Rüyada silah göstermek aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, ekmeğine leke süreceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments