Rüyada polis olup suçlu yakalamak

Rüyada polis olup suçlu yakalamak fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, insanlara iş öğreteceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, huzurunun bozulacağına, hasta olacağına rivayet eder.

Rüyada polis olup suçlu yakalamak gördüyseniz:

  • Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz.

Rüyada polis olup suçlu yakalamak hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada polis olup ateş etmek maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada polis ve polis arabası görmek aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suçlu görmek kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, çıkmaza düşeceğine delalettir.

Rüyada suçlu öldürmek kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendini suçlu görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına işaret eder.

Rüyada suçlu birini görmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına inanılır.

Rüyada ölüp ölüp dirilmek uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments