Rüyada pencereden kabeyi görmek

Rüyada pencereden kabeyi görmek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada pencereden kabeyi gördüyseniz:

  • İnsanlarla önemli konuları tartuşmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada pencereden kabeyi görmek bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına tabir olunur.

Rüyada kabeyi görmek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabeyi selamlamak kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına yorulur.

Rüyada kabeyi aramak kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada kabeyi karlı görmek yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına yorulur.

Rüyada kabeyi yeşil görmek belli bir kazanç elde edileceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kabeyi tavaf yapmak eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada kabeyi yakından görmek dertlerin günden güne daha da artacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda bilmediğim bir yabancı ülkedeyim ve bilmediğim kişilerleyim. Sonra dolaşmaya çıkıyorum sokaklardaki evler beyaz, geri otelime dönmek istiyorum ama kayboluyorum. Tekin olmayan bir sokağa giriyorum peşime adamlar takılıyor ve en sonunda doğru yeri buluyorum. tanımadığım kişiler geliyorlar ve ben adamın sakallarını elliyorum. Sonra pencereden bakarken Kabe’nin hemen yakında olduğunu görüyorum o kadar yakınki dua edecekken zaten kabul olmayacak diye düşünüp vazgeçiyorum. Bekarım ve işsizim