Rüyada patronu misafir etmek

Rüyada patronu misafir etmek ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, hafifleyeceğine, huzura kavuşacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına delalet eder.

Rüyada patronu misafir etmek gördüyseniz:

  • Umulmadık kaynaklardan iyi haberler ya da hediyeler alabilirsiniz.

Rüyada patronu misafir etmek daha büyük adımlar atılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada patronu evde görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına delalettir.

Rüyada patronu üzgün görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına delalettir.

Rüyada patronu hamile görmek kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına yorulur.

Rüyada patronu sarhoş görmek verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına inanılır.

Rüyada patronu görmek hayatının iplerini eline alacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Rüyada patronu öldürmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada şirket patronu görmek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments