Rüyada patronu hamile görmek

Rüyada patronu hamile görmek maddi gücünün katlanacağına, kulluk görevini ihmale edeceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına yorulur.

Rüyada patronu hamile gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin yaptıklarını yakınen takip etmelisiniz.

Rüyada patronu hamile görmek işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, zor zamanların biteceğine delalettir.

Rüyada patronu misafir etmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine inanılır.

Rüyada patronu evde görmek kazancında da artış meydana geleceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına işaret eder.

Rüyada patronu üzgün görmek kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, gönlünce harcama yapmasına alamet etmektedir.

Rüyada patronu sarhoş görmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalettir.

Rüyada patronu görmek işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına tabir olunur.

Rüyada patronu öldürmek mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına delalettir.

Rüyada patronu sinirli görmek borç ödemeye, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments