Rüyada parlement mavisi görmek

Rüyada parlement mavisi görmek hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, gelirinin artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, huzur bulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına işarettir.

Rüyada parlement mavisi gördüyseniz:

  • Hayallerinizin peşinden gidebilir, amaçlarınıza ulaşmanın yollarını arayabilirsiniz.

Rüyada parlement mavisi görmek alkış alacağına ve itibar göreceğine, sıkıntılı durumlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada parlement mavisi araba görmek mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parlement mavisi elbise görmek rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada parlement mavisi giymek tüm hayatının durma noktasına geleceğine, dertlerinden arınacağına delalettir.

Rüyada çivit mavisi görmek ümitlerinin son bulacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına işaret eder.

Rüyada gök mavisi görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada buz mavisi elbise giymek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüyada gece mavisi elbise görmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments