Rüyada ölmüş bir kişinin sesini duymak

Rüyada ölmüş bir kişinin sesini duymak zenginleşeceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, işlerindeki bereketin kaçacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş bir kişinin sesini duymak gördüyseniz:

  • Göz kamaştıran haliniz kıskanç kişilerin ilgisini üzerinizde topluyor.

Rüyada ölmüş bir kişinin sesini duymak çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen bir kişinin sesini duymak yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine işarettir.

Rüyada ölmüş kişinin sesini duymak karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiği kişinin sesini duymak ondan manevi anlamda zarar göreceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş bir kişinin gülümsediğini görmek eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir kişinin ağladığını görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine işaret eder.

Rüyada ölü kişinin sesini duymak çevresinin genişleyeceğine, yıkılacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin sesini duymak sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments