Rüyada ölen bir kişinin sesini duymak

Rüyada ölen bir kişinin sesini duymak rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine işarettir.

Rüyada ölen bir kişinin sesini duymak gördüyseniz:

  • Gerçek hislerinizi göstermemeniz sizi tuhaf bir durumda bırakabilir.

Rüyada ölen bir kişinin sesini duymak unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin sesini duymak kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada ölmüş bir kişinin sesini duymak elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, sağlığın da bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölen bir kişinin öldüğünü görmek yol alacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada ölen bir kişinin elini öpmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına delalet eder.

Rüyada ölen bir kişinin yeniden öldüğünü görmek eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişinin sesini duymak büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine işaret eder.

Rüyada ölen bir kişinin kıyafetlerini giymek yapılan çalışmaların zarar vereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments