Rüyada okul çocuğu görmek

Rüyada okul çocuğu görmek büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, neşe içinde olacağına, çok günah işleyeceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okul çocuğu gördüyseniz:

  • Bazı olayların keyifli taraflarıyla uğraşmaya başlayabilirsiniz ya da önünüze daha keyifli projeler veya işler gelebilir.

Rüyada okul çocuğu görmek çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğu olmayan birinin çocuğu olduğunu görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğu olmayan kadının çocuğu olduğunu görmek asla dert yüzü görmeyeceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine delalet etmektedir.

Rüyada okul gitmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada okul temizlemek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada okul yaptırmak sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada okul açmak o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments