Rüyada nar ekşisi almak

Rüyada nar ekşisi almak iyi geçim halinde kalacağına, hem de iş hayatına yansıyacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada nar ekşisi almak gördüyseniz:

  • Sizi zorlayan kişilere aynı şiddette cevap vermeniz, yangına körükle gitmeniz anlamına gelebilir, politik olmakta fayda var.

Rüyada nar ekşisi almak yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına inanılır.

Rüyada nar ekşisi içmek umutsuz olacağına, üzüleceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada nar ağacından nar koparmak işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada sumak ekşisi görmek verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada erik ekşisi görmek güzel haberler alınacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada nar ağacından nar toplamak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, işinde aranan biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada nar ve nar ağacı görmek içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada nar yemek işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments