Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Sağlık sorunlarının dışında, işinizle ilgili güzel bir gelişme olabilir.

Rüyada merdivenden düşen birini kurtarmak maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine rivayet eder.

Rüyada merdivenden düşen birini görmek umutlarının kırılacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşen birini tutamamak yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, geri planda kalacağına inanılır.

Rüyada havuza düşen birini kurtarmak işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada balkondan düşen birini görmek korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, hem eğleneceğine tabir olunur.

Rüyada göle düşen birini kurtarmak sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada binadan düşen birini görmek yaşamdan istediklerini alacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine tabir olunur.

Rüyada arabadan düşen birini görmek rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments