Rüyada kol saatinin koptuğunu görmek

Rüyada kol saatinin koptuğunu görmek insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kol saatinin koptuğunu gördüyseniz:

  • Yapılan anlaşmaların olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada kol saatinin koptuğunu görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kol saatinin camının kırıldığını görmek kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kol saatinin kırıldığını görmek moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına rivayet eder.

Rüyada kol koptuğunu görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada saatinin bozulduğunu görmek ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına inanılır.

Rüyada saatinin çalındığını görmek rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada saatinin durduğunu görmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada saatinin kırıldığını görmek sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments