Rüyada kıyafetinin kirlendiğini görmek

Rüyada kıyafetinin kirlendiğini görmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına işarettir.

Rüyada kıyafetinin kirlendiğini gördüyseniz:

  • Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fazla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir.

Rüyada kıyafetinin kirlendiğini görmek hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına tabir olunur.

Rüyada kıyafetinin çalındığını görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine alamet eder.

Rüyada kıyafetinin yırtıldığını görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine işarettir.

Rüyada kıyafetinin söküldüğünü görmek sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına delalettir.

Rüyada kirlendiğini görmek çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağının kirlendiğini görmek ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömleğinin kirlendiğini görmek darlığa ve yokluğa düşeceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına işaret eder.

Rüyada denizin kirlendiğini görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments