Rüyada kendini zayıflamış olarak görmek

Rüyada kendini zayıflamış olarak görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine delalet eder.

Rüyada kendini zayıflamış olarak gördüyseniz:

  • Karmaşaya katılmaktan çekinmeseniz bile, size kimsenin yardımcı olmayacağını hatırlamanızda fayda var.

Rüyada kendini zayıflamış olarak görmek maddi kayıpların sona ereceğine, çok mutlu ve sevinçli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada birini zayıflamış olarak görmek endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına delalettir.

Rüyada kendini dansöz olarak görmek yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, kısmetlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada kendini örümcek olarak görmek sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine inanılır.

Rüyada kendini görünmez olarak görmek gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine yorulur.

Rüyada kendini cin olarak görmek yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini oyuncu olarak görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada kendini hemşire olarak görmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments