Rüyada kendini yetim görmek

Rüyada kendini yetim görmek çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, sorunların üstüste geleceğine, işinden geri kalacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına alamet eder.

Rüyada kendini yetim gördüyseniz:

  • Alışverişe çıkmak veya arkadaşlarla planlar yapmak türünde keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada kendini yetim görmek umutlarının kırılacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine delalet eder.

Rüyada yetim dövmek zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına delalet eder.

Rüyada yetim kalmak düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada yetim başı okşamak aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine delalettir.

Rüyada yetim sevindirmek stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına delalettir.

Rüyada öksüz yetim görmek kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, iyi şartlara kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yetim bebek bakmak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yetim erkek bebek görmek ortak işlere gireceğine, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments