Rüyada kendine kötülük yapıldığını görmek

Rüyada kendine kötülük yapıldığını görmek üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, gelir elde edeceğine, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendine kötülük yapıldığını gördüyseniz:

  • Bir değişiklik mevcut durumunuzu farklı bir açıdan görmenizi sağlayabilir.

Rüyada kendine kötülük yapıldığını görmek çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine kötülük yapıldığını görmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendine makyaj yapıldığını görmek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada kendine iğne yapıldığını görmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada kendine muska yapıldığını görmek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada kendine büyü yapıldığını öğrenmek kapandığı düşünülen meselelerin, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına delalettir.

Rüyada kendine aşı yapıldığını görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments