Rüyada kadın uzvu görmek

Rüyada kadın uzvu görmek bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, rızkının çeşitleneceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada kadın uzvu gördüyseniz:

  • Bazı konular ağırlıklı olarak ön plana çıkabilir.

Rüyada kadın uzvu görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada kadın uzvu yalamak suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine alamet eder.

Rüyada kadın tenasül uzvu görmek iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada at uzvu görmek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, malının da eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada erkek uzvu görmek ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada erkek nasil uzvu görmek maddi konularda kayıplar olacağına, kimden akıl soracağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek tenasül uzvu görmek gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine inanılır.

Rüyada kadında erkek uzvu görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments