Rüyada havada balık yakalamak

Rüyada havada balık yakalamak iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, gelişim içine girileceğine, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işaret eder.

Rüyada havada balık yakalamak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya evinizle ilgili bir değişim olumlu sonuçlar doğurabilir.

Rüyada havada balık yakalamak yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada havada yüzen balık görmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına işarettir.

Rüyada havada balık görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada havada uçan balık görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada havada balık tutmak sevilen bir işe ortak olunacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada havada uçabilmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük bir sorun oluşacağına delalet eder.

Rüyada havada ev görmek aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına işarettir.

Rüyada havada koşmak endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments