Rüyada havada balık tutmak

Rüyada havada balık tutmak kötülüklere gözünü kapatmaya, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada havada balık tutmak gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumanız, içinizdeki bilgeden destek almanız gerekiyor.

Rüyada havada balık tutmak sevinç ve mutluluğa, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada havada balık yakalamak kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına inanılır.

Rüyada havada yüzen balık görmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına işarettir.

Rüyada havada balık görmek üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada havada uçan balık görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, rızkın artacağına işarettir.

Rüyada havada yatmak yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine tabir olunur.

Rüyada havada zıplamak içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına yorulmaktadır.

Rüyada havada at görmek anne babayla tatsızlık yaşanacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments