Rüyada hamile olmak suyu gelmek

Rüyada hamile olmak suyu gelmek ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olmak suyu gelmek gördüyseniz:

  • Konularınızda son derece büyük bilgi sahibi olan bir erkekle yakın ilişkiler içine girip; onunla birlikte çalışmanız olasıdır.

Rüyada hamile olmak suyu gelmek her zaman el üstünde tutulacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada balığa hamile olmak yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada ikize hamile olmak aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine işarettir.

Rüyada yalandan hamile olmak işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada erkeğe hamile olmak sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine delalet eder.

Rüyada birinden hamile olmak kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına işaret eder.

Rüyada yılana hamile olmak eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine işaret eder.

Rüyada başkasından hamile olmak evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments