Rüyada halıyı ters görmek

Rüyada halıyı ters görmek kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, sağlığına kavuşacağına, geniş rızık elde edeceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına yorulur.

Rüyada halıyı ters gördüyseniz:

  • Dikkat çekmek istediğiniz konularda istediğiniz katılımı sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada halıyı ters görmek kimse ile tartışmayacağına, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine işarettir.

Rüyada halıyı ters sermek yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada halıyı kaldırmak başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına işarettir.

Rüyada halıyı silmek hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada halıyı yıkamaya vermek yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, zenginlik elde edeceğine işaret eder.

Rüyada halıyı asılı görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine delalet eder.

Rüyada halıyı dışarı atmak kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, kazançta zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada halıyı kesmek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments