Rüyada gelinin kaçtığını görmek

Rüyada gelinin kaçtığını görmek mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelinin kaçtığını gördüyseniz:

  • Ufak jestler söz konusu olabilir.

Rüyada gelinin kaçtığını görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine alamet eder.

Rüyada gelinin çiçeğini tutmak alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada gelinin elini tutmak ancak allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada gelinin saçını yapmak bekarlar için evlenmeye, manevi huzurdan da nasipleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelinin annesini görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine yorulur.

Rüyada gelinin kolunda bilezik görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüyada gelinin ayakkabısına isim yazmak büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada gelinin görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah

Selam aleyküm. Ben rüyamda yaklaşan düğünümde nişanlımın kaçtığını ve sonrası benim onun peşine düşüp başka biriyle evli olduğunu ve iki çocuğu olduğunu gördüm. Yorumlar mısınız? Teşekkürler.