Rüyada fatma görmek

Rüyada fatma görmek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine işaret eder.

Rüyada fatma gördüyseniz:

  • En azından flört seviyesinde bir yasak ilişkiniz olabilir.

Rüyada fatma görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına alamet eder.

Rüyada fatma anamızın elini görmek yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada fatma ismi görmek güllük gülistanlık olacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara fatma öldürmek evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada fatma ananın elini görmek bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş kara fatma görmek yaşama hevesinden olacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada evde kara fatma görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada fatma anayı görmek sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, ekmeğinin artacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments