Rüyada esrar içmek

Rüyada esrar içmek allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada esrar içmek gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi güzelleştirmek, dış görünümünüzü yenilemek veya yeteneklerinizi geliştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz.

Rüyada esrar sarmak çok rahat bir hayat süreceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Rüyada esrar ekmek çok büyük atılımlar yapacağına, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada esrar içmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine delalet eder.

Rüyada esrar tohumu görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sarılmış esrar görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin esrar içtiğini görmek parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada esrar yemek gelirinin bir kısmı ile geleceğine, sayılacağına ve sevileceğine alamet etmektedir.

Rüyada esrar kullanmak sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments