Rüyada erkek menisi yutmak

Rüyada erkek menisi yutmak aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına inanılır.

Rüyada erkek menisi yutmak gördüyseniz:

  • Sizi altüst edecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada erkek menisi yutmak çevrenizden takdir görmeye, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada eşinin menisi görmek asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine alamet eder.

Rüyada hayvan menisi görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine işarettir.

Rüyada insan menisi görmek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada köpek menisi görmek güzel işlere imza atacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına yorulur.

Rüyada erkeğin menisi görmek dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine yorulur.

Rüyada erkek sarılmak kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına delalet eder.

Rüyada erkek taşlamak ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments