Rüyada erkeğin menisi görmek

Rüyada erkeğin menisi görmek çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, koyu sohbetler edeceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada erkeğin menisi gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz veya aşk hayatınızı ya da sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren adımlar atabileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada erkeğin menisi görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine alamet eder.

Rüyada köpek menisi görmek kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada erkek menisi yutmak küslükleri bitireceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada insan menisi görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hayvan menisi görmek hatalarından erken döneceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin menisi görmek aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, iş ve mekan değiştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin elini sıkmak ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına işaret eder.

Rüyada bi erkeğin dudağından öpmek çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments