Rüyada eşinin menisi görmek

Rüyada eşinin menisi görmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, sağlığına kavuşacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eşinin menisi gördüyseniz:

  • İş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Rüyada eşinin menisi görmek fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek menisi yutmak hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada hayvan menisi görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına delalettir.

Rüyada insan menisi görmek kulluk derecesinin artmasına, uğursuzlukların yakasını bırakmayacağına delalettir.

Rüyada erkeğin menisi görmek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpek menisi görmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin aldatilmak uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada eşinin dövmek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments