Rüyada erkeğe tokat atmak

Rüyada erkeğe tokat atmak büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, çeşitleneceğine, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına, dolandırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğe tokat atmak gördüyseniz:

  • Erken saatlerde sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada erkeğe tokat atmak birlikte kâh ağlayacağına, muradının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğe tokat atmak endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına alamet eder.

Rüyada tokat yemek zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada kaynanaya tokat atmak çok güzel günler ile karşılaşacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine rivayet eder.

Rüyada birinden tokat yemek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğuna tokat atmak bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine işarettir.

Rüyada patrondan tokat yemek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, sıkıntılarına ortak olacağına delalet eder.

Rüyada yüze tokat atmak mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments