Rüyada dondurulmuş balık görmek

Rüyada dondurulmuş balık görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ve hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, adeta havalara uçacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, kazancında bereketin artacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine işaret eder.

Rüyada dondurulmuş balık gördüyseniz:

  • Maddi, ticari ya da yaratıcılık gerektiren işlerde hareketlilik var.

Rüyada dondurulmuş balık görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına alamet eder.

Rüyada dondurulmuş mısır görmek imkânlarının azalacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dondurulmuş et görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada dondurulmuş tavuk görmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet eder.

Rüyada dondurulmuş yemek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına delalet eder.

Rüyada dondurulmuş hayvan görmek kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dondurulmuş meyve görmek işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurulmuş yiyecek görmek aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments