Rüyada dondurulmuş tavuk görmek

Rüyada dondurulmuş tavuk görmek büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, kısmetin bollaşacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada dondurulmuş tavuk gördüyseniz:

  • Başarılarınızla da kendinizi çevrenize karşı kanıtladığınızı düşünebilirsiniz.

Rüyada dondurulmuş tavuk görmek sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada dondurulmuş et görmek önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine delalettir.

Rüyada dondurulmuş yemek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine işaret eder.

Rüyada dondurulmuş hayvan görmek zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada dondurulmuş meyve görmek çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, sevap işlemek için uğraşacağına delalettir.

Rüyada dondurulmuş yiyecek görmek işte de mutlu olunacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada dondurulmuş balık görmek iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurulmuş mısır görmek kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments