Rüyada denizde ejderha görmek

Rüyada denizde ejderha görmek kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, tüm dileklerin tutacağına, insan sevindireceğine, dua alacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına delalettir.

Rüyada denizde ejderha gördüyseniz:

  • Sizden belli konularda yanıt bekleyen kişiler olabilir.

Rüyada denizde ejderha görmek dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine yorulur.

Rüyada kırmızı ejderha görmek çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah ejderha görmek hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ejderha ateşi görmek çok mutlu olacağı günler geçireceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada ejderha kafası görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi ejderha görmek yaşam standartlarını yükselteceğine, çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ateş püskürten ejderha görmek her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ejderha öldürmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments