Rüyada boş damacana görmek

Rüyada boş damacana görmek işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boş damacana gördüyseniz:

  • Ya maddi açıdan güçlenecek veya da işinizde terfi edeceksiniz.

Rüyada boş damacana görmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına işaret etmektedir.

Rüyada damacana su görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, güzel günler için yaşayacağına delalet eder.

Rüyada su dolu damacana görmek sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına delalet eder.

Rüyada bir damacana su görmek kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, namının yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada boş boş dolaşmak hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş ev yıkamak uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada boş ev gezmek tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada boş mezara yatmak yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments