Rüyada birinin cinnet geçirdiğini görmek

Rüyada birinin cinnet geçirdiğini görmek yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına, güzel evlatlar yetiştireceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin cinnet geçirdiğini gördüyseniz:

  • Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir.

Rüyada birinin cinnet geçirdiğini görmek sevdiği kimseden hayır göreceğine, zor ve stresli günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada birinin kalp krizi geçirdiğini görmek her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, maddi anlamda zarar edeceğine işarettir.

Rüyada birinin yüz felci geçirdiğini görmek böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına delalettir.

Rüyada birinin trafik kazası geçirdiğini duymak geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin trafik kazası geçirdiğini görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, neşesine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sinir krizi geçirdiğini görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada cinnet geçireni görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada birinin kriz geçirdiğini görmek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments