Rüyada birine kolye görmek

Rüyada birine kolye görmek üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, huzurunu ve neşesini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada birine kolye gördüyseniz:

  • Elinizden geldiği kadar hafif yemekleri tercih etmeniz gerekiyor.

Rüyada birine kolye görmek bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada birine altın kolye takmak aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine altın kolye vermek yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada birine kolye hediye etmek mutlu olacağına, hafifleyeceğine, ister istemez başının belaya gireceğine delalettir.

Rüyada birine kolye takmak sıkıntılarını arkasında bırakacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına delalettir.

Rüyada birine altın kolye almak alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine gümüş kolye takmak işinde çok büyük adımlar atacağına, işlerin devam edeceğine delalettir.

Rüyada birine kolye vermek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments