Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir hastanın iyileştiğini gördüyseniz:

  • Farklı sözlerin, anlaşmaların ya da fırsatların altından kalkabilmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek üzüntülü günlerin  sona ereceğine, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına işaret eder.

Rüyada ağır hastanın iyileştiğini görmek ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatan hastanın iyileştiğini görmek zorlukların bu sayede aşılacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yatalak hastanın iyileştiğini görmek dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada felçli hastanın iyileştiğini görmek büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, ayrılık yaşanacağına işarettir.

Rüyada hasta bir kişinin iyileştiğini görmek kötü giden işlerin düzeleceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına inanılır.

Rüyada bir hastanın öldüğünü görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada hastanın altını temizlemek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments