Rüyada hastanın altını temizlemek

Rüyada hastanın altını temizlemek hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına, zor bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada hastanın altını temizlemek gördüyseniz:

  • İlerme sağlamak istediğiniz konularda veya aşk hayatınız hakkında gerçekten etkileyici fikirleriniz olabilir.

Rüyada hastanın altını temizlemek harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastanın elini öpmek az maliyetle ticarete atılacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada hastanın öldüğünü görmek iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada hastanın kan kustuğunu görmek geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine rivayet eder.

Rüyada ağır hastanın iyileştiğini görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, günden güne kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada felçli hastanın yürüdüğünü görmek önemli ve büyük adımlar atacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına işaret eder.

Rüyada bir hastanın iyileştiğini görmek mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastanın ölmesini görmek işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments