Rüyada bakkaldan ekmek almak

Rüyada bakkaldan ekmek almak büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, kişinin mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, işinden çıkarılacağına, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, çok para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakkaldan ekmek almak gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bakkaldan ekmek almak çok daha iyi günler göreceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada bakkaldan sıcak ekmek almak alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine alamet eder.

Rüyada bakkaldan ekmek aldığını görmek günden güne kazancının artacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakkaldan bisküvi almak yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakkaldan alışveriş yapmak rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, korkulan bir şeyin başa geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bakkaldan sakız almak gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada bakkaldan tatlı almak yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan makarna almak aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments