Rüyada bakkaldan sakız almak

Rüyada bakkaldan sakız almak dostlarını da iyi seçeceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine alamet eder.

Rüyada bakkaldan sakız almak gördüyseniz:

  • Gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var.

Rüyada bakkaldan sakız almak hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine yorulur.

Rüyada bakkaldan sakız çalmak ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada bakkaldan ekmek almak can sıkıntısının sona ereceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına tabir olunur.

Rüyada bakkaldan bisküvi almak kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan sigara almak ruhsal olarak zarara uğranacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakkaldan makarna almak başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada bakkaldan tatlı almak işinde büyük başarılar alacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakkaldan alışveriş yapmak maddi gücünün azalacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments