Rüyada bacakta dövme görmek

Rüyada bacakta dövme görmek daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, onu darda bırakmayacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakta dövme görmek ne demek?

  • Belli bir girişim için ihtiyaç duyulan kişiyi, zamanı bulabilir ya da gereken talebi oluşturabilirsiniz.

Rüyada bacakta dövme görmek çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına tabir olunur.

Rüyada bacakta iz görmek çalışıyorsa terfi alacağına, önüne çıkan engellerden yılmayacağına tabir olunur.

Rüyada bacakta yanık görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacakta morluk görmek kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacakta göz görmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada bacakta kurt görmek maddi zarara gireceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacakta sivilce sıkmak kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bacakta kıl görmek işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aylin

Selamunaleykum. Hayırlı sabahlar ben rüyamda bi poşet dolusu biber gördüm yeşil biber sevdiğim birimine kızdım ve o biberin bi tanesini yüzüne sürdüm sonrasında o kişinin hoşuma gitmeyen hareketlerine kızdım ve benim bacağımda bir tane dövme vardı.

Aylin

Teşekkür ederim