Rüyada avucunda yazı görmek

Rüyada avucunda yazı görmek anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, maddi durumun düzeleceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada avucunda yazı gördüyseniz:

  • Ani kararlar almak yerine üzerinde detaylı şekilde düşünmenizde fayda var.

Rüyada avucunda yazı görmek büyük kazanç elde edeceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada avucunda toprak görmek alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada avucunda saç görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına delalettir.

Rüyada avucunda ceviz görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada avucunda kar görmek sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada avucunda inci görmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada avucunda ateş görmek iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabeyi avucunda görmek işlerin yavaşlayacağına, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments