Rüyada asker vurduğunu görmek

Rüyada asker vurduğunu görmek ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şansın yüzüne güleceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada asker vurduğunu gördüyseniz:

  • Belli bir hedefinize veya amacınıza ulaşmaya çalışırken ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz.

Rüyada asker vurduğunu görmek ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada ördek vurduğunu görmek alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine inanılır.

Rüyada birini vurduğunu görmek kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına tabir olunur.

Rüyada topa vurduğunu görmek darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına işaret etmektedir.

Rüyada adam vurduğunu görmek canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, saygınlığına da saygınlık katacağına tabir olunur.

Rüyada arabayı vurduğunu görmek borçlarını bitireceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpek vurduğunu görmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, konuşmaz olacağına delalettir.

Rüyada atın vurduğunu görmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments