Rüyada birini vurduğunu görmek

Rüyada birini vurduğunu görmek gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına rivayet eder.

Rüyada birini vurduğunu gördüyseniz:

  • Sempatikliğiniz yeni fırsatların önünü açıyor.

Rüyada birini vurduğunu görmek verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına delalet eder.

Rüyada birini silahla vurduğunu görmek yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına yorulur.

Rüyada silahla birini vurduğunu görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin birini silahla vurduğunu görmek endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına işaret eder.

Rüyada tabancayla birini vurduğunu görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek vurduğunu görmek saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada topa vurduğunu görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, kısmetin ve talihin açılacağına işarettir.

Rüyada asker vurduğunu görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments