Rüyada altın maske görmek

Rüyada altın maske görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, daima zinde ve genç kalacağına inanılır.

Rüyada altın maske gördüyseniz:

  • Sinirlenmeye başlamadan önce, olayların gerçek yüzünü öğrenmeli, çevrenizdekilerin tutumlarına göre tavrınızı belirlemelisiniz.

Rüyada altın maske görmek zararların üst üste geleceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına yorulur.

Rüyada maske görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine inanılır.

Rüyada yüzünden maske çıkarmak işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzüne maske yaptırmak çok rahat bir hayata adım atacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe yorulur.

Rüyada yeşil maske görmek ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz maske görmek kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada yüzünde maske görmek içinin rahatlayacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına inanılır.

Rüyada yüze maske yapmak sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments