Rüyada altın kolye ve küpe görmek

Rüyada altın kolye ve küpe görmek çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine rivayet eder.

Rüyada altın kolye ve küpe gördüyseniz:

  • Esnek olmalısınız.

Rüyada altın kolye ve küpe görmek ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada altın kolye küpe görmek aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, dualarının karşılığını göreceğine işarettir.

Rüyada altın küpe ve kolye görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına işaret eder.

Rüyada altın küpe ve kolye takmak hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın küpe kolye bulmak kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada altın küpe kolye görmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, ortamın bir hayli gerileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolye küpe takmak sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına işaret eder.

Rüyada küpe kolye bulmak böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments